Pamokos

Tango mokytojai Mika ir Vytenis

Tango mokytojai Mika ir Vytenis

Šiuo metu pamokos nevyksta.
Skambinkite mums po 15 metų.
Arba rašykite mums adresu: tangobalsas [at] gmail.com

Apie aktualius tango renginius galite sužinoti Lietuvos tango bendruomenės tinklapyje
www.tangoargentino.lt

“…Na truputį šokom, truputį ne pagal muziką, truputį su pauzėm, kartais sustodavome, bet šiaip MUMS PATIKO! MES ŠOKOM BE STRESO. ŠOKOM KAIP IŠMOKOM. Mokam tris keturis žingsniukus, bet jau galim pašokti…”

Iš Romo, nuolantinio pamokų lankytojo ir būsimojo milonguero laiško

Tango pamokas Vilniuje veda keletas mokytojų.

Mūsų patarimas – nueikite pas kiekvieną mokytoją bandomajai pamokai ir tik po to nuspręskite, kuris mokytojas jums labiausiai tinka. Stebėkite, kaip vyksta pamoka, kaip mokytojas bendrauja su mokiniais, ar jis… šoka? Vienas svarbiausių kriterijų pasirenkant mokytoją ir jo profesionalumo įrodymas – jo buvę mokiniai, dabar jau tapę tango šokėjais. Ar jo mokiniai šoka milongoje, ar tik uoliai lanko pamokas ir urmu perka abonementus? Kaip jie šoka milongoje? Ar jie neiškrenta iš konteksto liūdnąja prasme? O ar pats mokytojas lankosi milongose, o jeigu taip, ar šoka jose? Ar mokytojas milongoje šoka su savo mokiniais?

Prieš nutardami, pas kokį mokytoją imti pamokas būtinai apsilankykite ir milongoje – čia pamatysite tango šokėjus, į kuriuos norėtumėte arba nenorėtumėte būti panašūs po kelerių metų.

O jeigu po keleto metų intensyvių tango pamokų jūs supratote, kad viskas, ko iki šiol mokėtės ilgai ir nuobodžiai yra sunkiai panaudojama praktikoje – nenusiminkite ir nekaltinkite savęs. Jūsų tango kelionė nuo šiol tik PRASIDEDA. Ir… sveikiname įstojus į klubą!