Straipsniai pažymėti ‘tyto alba’

Galina Dauguvietytė

2015-10-11 | Autorius: | KomentaraiComments Off on Galina Dauguvietytė

Šiandien, kai Biržuose atsisveikinama su Galina Dauguvietyte, negaliu nepasidalinti savo trumpu ir epizodiniu susitikimu su ja.

Tai įvyko “Knygų mugės” metu 2003 m., kurioje turėjau garbės sušokti tango “Tyto Albos” išleistos Petra Steidl, Ralf Sartori knygos “Tango šokio erotinio prado galia” pristatyme, prie kurios leidimo turėjau galimybės prisidėti kaip tango žinovė.

knygu_muge1

Šalia, “Tyto Albo” stende sėdėjusi Galina Dauguvietytė įdėmiai stebėjo mūsų mažytį pasirodymą ir laukė susitikimo su savo skaitytojais.

Po pasirodymo priėjau prie jos ir paprašiau autografo:

Galina_didele

Galina Dauguvietytė “Perpetuum Mobile” 2002 “Tyto Alba”.
Knyga buvo išleista šešis kartus, iš viso 20,000 tūkst. egzempliorių.

Kaip ap(si)kabinti

2003-12-17 | Autorius: | KomentaraiComments Off on Kaip ap(si)kabinti

Ralf Sartori, Petra Steidl

Tango2intSavo dešiniąja ranka jis glaudžia ją prie savo širdies, stabiliai išlaikydamas uždarą erdvę, neatsiveriančią į išorę. Jis niekuomet nespaudžia jos prie savęs, tik reaguoja į galimą priešinimąsi. Tai leidžia jai būti nuo jo tokiu atstumu, kokio ji pati nori. Kitaip būtų laužiama jos ašis ir ji būtų priversta priešintis. Moteris priešindamasi parodo, kokio atstumo ji nori. Tai ji gali padaryti tiesiogiai liečiantis kūnoų viršutinėms dalims. Ji glaudžiasi prie jo, jis švelniai ją apkabina uždėdamas ranką ant nugaros, o ji deda savo kairę ranką jam ant sprando. …skaityti toliau »