Straipsniai pažymėti ‘akordeonas’

Zaza Fournier

2008-12-29 | Autorius: | KomentaraiComments Off on Zaza Fournier

Kai pirmą kartą išgirdau šią daininkę per prancūzų TV5 Monde, supratau, kad darysiu viską, kad tik pažiūrėčiau šią gyvo koncerto laidą.

Zaza Fournier

Zaza Fournier

O ji išties nenuvylė, na, gal tik truputį – tikėjausi išgirsti ne 5, o 15 dainų… Mergina dainuoja prancūziškas šansonetes, pritardama… akordeonu. Čia neišgirsi konservatorinio vokalo, o tik gryną prancūzišką žavesį, tiksliau – žavingą paprastumą, kurio pasiekti nėra taip paprasta, – kitaip juk ir Lietuvoje būtų tokių dainininkių? …skaityti toliau »

Kristina groja tango

2001-07-20 | Autorius: | KomentaraiComments Off on Kristina groja tango

Kristina Žebrauskaitė: 'neprisiliesiu prie bandoneono dar penkerius metus'

Kristina Žebrauskaitė: 'neprisiliesiu prie bandoneono dar penkerius metus'

Šaltą darganotą rudens vakarą skubėdama į susitikimą su Kristina vienoje senamiesčio kavinėje mąsčiau apie tai, kiek laiko ją pažįstu ir kodėl jos asmenybė taip traukia žmones (tarp jų ir mane). Ne taip jau mažai laiko praėjo nuo pirmosios argentinietiško tango nakties galerijoje “Kairė-Dešinė”, kurioje ji kartu su kitais, šviežiai iškeptais tango mokinukais pasirodė tango programoje kaip šokėja.
Tuomet dar niekas nenutuokė, kad per artimiausius keletą mėnesių ši mergina suburs profesionalų tango ansambliuką ir kad nuo jos didžiąja dalimi priklausys tango likimas Lietuvoje… …skaityti toliau »