Tango Liepojoje

Autorius: | Komentarai Laukiame jūsų komentarų! »
Temos: reportažai

Kuo puikus Latvijos paplūdimys? Patogūs kempingai, neurbanizuota pakrantė ir nuolatinis (ne proginis) tango pajūryje!
a_tangero

Vakar su Rita ir Arvydu apsilankėme Liepojos milongoje. Pačiame miesto centre (netoli įžymiosios Rockafe) įsikūręs tango klubas. Klubas tikras, su klubine veikla, o ne tik komercinėmis pamokomis. Jei būsite Liepojoje, iešokite A*TANGERO CLUB adresu Zivju iela 4/6, tel. 20293217.

Pirmadieniais 18.30-20.30 vyksta tango filmų peržiūros. Po to – minipraktika.
Trečiadieniais nuo 18.30 tango pamoka, nuo 20.30 – milonga.

Organizatoriai sakė, kad vasaros metu milongos vyksta trečiadieniais, o ne sezono metu – ir savaitgaliais. Naujausią informaciją vistik pravartu pasitikslinti klubo tinklapyje.

Liepojoje susipažinau ir su klubo įkūrėjais – Ivars ir Ines. Jie pirmieji į Baltijos šalis atvežę Rubéną Terbalcą ir užkrėtę mus “terbalcizmu”, buvo pažįstami tik iš laiškų, kuriuos siuntė iš savo kelionės į Buenos Aires

a_tangero2

Klubo patalpos – mažos, bet jaukios. Be apilado (glaudaus apsikabinimo) čia neišsiversi. Jeigu mokėsite šokti tokiomis sąlygomis, tokioje mažytėje aplinkoje, tai šokti galėsite bet kur ir bet kada!

Visus šiuos žmones pakvietėme už poros dienų į “tango atlaidus” – Palangoje vyksiančias tango Žolines. Programa jau patvirtinta, laukiame savų ir svečių!

Jums galėtų būti įdomu taip pat: