Diplomas

Autorius: | Komentarai Laukiame jūsų komentarų! »
Temos: reportažai

Štai ir baigėsi Rubéno seminaras Vilniuje.

Simboliška (?), tačiau buvome pirmieji, kurie atėjome į jo privačią pamoką dar prieš prasidedant seminarui ir paskutiniai, nes mūsų antroji privati pamoka įvyko pasibaigus visai Rubéno viešnagei Lietuvoje – kitą dieną jis išvyko į Latviją.

Šis seminaras davė nepaprastai daug minčių, inspirado bei noro mokytis (ir aišku, šokti šokti šokti), kuris, nemeluoju, buvo gerokai prigesęs!

Po paskutinės pamokos paprašėme Rubéno užrašyti “ką nors atminimui”. Na, galvojau, gal ten bus
…Rilkės septyneilis,
…ar Rubéno telefono numeris Buenos Airėse,
…ar koks girdėtas nežinomo poeto posakis apie tango…

Bet tai, ką pamatėme ant nuotraukos, mane asmeniškai sukrėtė emociškai pozityviai:

Terbalca_diploma

Turint omeniu, kad šis milonguero niekada nerenka žodžių ir nesuokia paguodžiamo melo gringams, gauti tokį įvertinimą iš tokio patyrusio Buenos Airių milonguero tolygu … pačiam tikriausiam diplomui, kurio neišduoda jokia mokykla, bet kurį trokštų gauti bet kuris tango šokėjas!

Ak, jeigu dabar dar mokytume tango, šis “diplomas” mums leistų jaustis daug tvirčiau ir užtikrinčiau. Kartais – netgi ir griežčiau. Bet, aišku, vien jo negana.

Jis įpareigoja taip, kad ohoho!

Bet užteks savigirikos, pats laikas iš savęs ir pasišaipyti. Šiandien gavau laišką iš vieno bičiulio, gyvenančio JAV. Paskaityk, sako jis, anonimiškai pildomą tango šokėjų pletkų skyrelį bendruomenės tinklapyje. O ten rašoma:

“2009 07 12 – Mika pradėjo šokti tango”.
O Dieve…
Na ir kas, ir kas?
Laikausi nuomonės – jei apie mane šneka – esu žvaigždė!
Eikit miegot.
Labanakt.

Jums galėtų būti įdomu taip pat: