Kristina groja tango

Autorius: | Komentarai Laukiame jūsų komentarų! »
Temos: muzika, reportažai

Kristina-grojaSunkiai įsivaizduoju, kad po kelerių metų Tu vis dar “bijosi prieiti prie bandoneono”. Man lengviau patikėti, kad po penkerių metų tu vadovausi Lietuvos bandoneonų kvartetui. Juk pradžia jau yra – ne pirmus metus vadovauji tango ansambliui. Ar turi planų, susijusių su šiais kūrybingais žmonėmis?

Planų netrūksta, daug sunkiau surasti laiko, jiems įgyvendinti, na, o jėgų tikrai užteks. Manau, kad dalyvausime ne viename įdomiame konkurse ar festivalyje ir Lietuvoje, ir užsienyje.

Vasarą ruošiamės į “Piazzollos” konkursą Italijoje, vėliau laukia festivalis Sankt Peterburge, o kur dar renginiai Lietuvoje!

Valanda praėjo greičiau nei tikėjausi, ir Kristina suskubo į paskaitą akademijoje. Negalėjau praleisti progos ir leisti jai išeiti nepaklausus: Kristina, Tu buvai viena pirmųjų 1999 metais atėjusių mokytis šokti tango. Ar norėtum vėl šokti tango? Ką atsakė Kristina? Atspėkite patys!

Kalbėjosi Mika Frankaitė @ 2001

Puslapiai: 1 2 3

Jums galėtų būti įdomu taip pat:

  • Zaza Fournier Kai pirmą kartą išgirdau šią daininkę per prancūzų TV5 Monde, supratau, kad darysiu viską, kad tik p...
  • Nugirsta frazė [caption id="attachment_100" align="alignleft" width="177" caption="Nestor_Marconi"][/caption] Karta...
  • Bandonija Prieš tapdamas bandoneonu (lietuviškas šio instrumento pavadinimas - bandonija), šis instrumentas tu...