Tango turizmas, arba ką įsidėti į krepšį, keliaujantiems į Berlyną

Autorius: | Komentarai Laukiame jūsų komentarų! »
Temos: reportažai

siena_bigVasara, atostogos, kelialapiai, paskutinė minutė… Taip ir maniau! Atostogos netrukus prasidės, o mes ir vėl neapsisprendėme, kur norime nuvykti šiais metais. Viena aišku – tai bus susiję su tango. Argi gali būti kitaip? Negi neišnaudosime progos dviese pašokti tarp daugybės gerai šokančių, mums nepažįstamų porų kur nors Europos širdyje?

Jau įsivaizdavau Europos žemėlapį ir mintyse vedžiojau pirštu nuo Suomijos link Portugalijos… Radau! Ten, kur susitinka Rytai ir Vakarai, skirtingiausios kultūros, ir kur pati geriausia terpė gyvuoti tango. Tai Berlynas! Kur dar Europoje gali būti daugiau tango, negu Berlyne? Ir tai tiesa. Šis miestas Europoje iš tiesų laikomas tango metropolija.

Visą informaciją, kur galima šokti tango Berlyne, nesunkiai rasite internete. Bet kurioje milongoje jūs išvysite informacinį stendą ar stalelį, nuklotą reklama tango renginių, kurie internete nepaminėti arba “dar nepaminėti”. Daug sunkiau yra apsispręsti, kur nori nueiti. Kaip žinoti, kuri milonga yra “gera”, o kuri “bloga”? Į kurią eiti, jeigu tuo pačiu metu skirtingose miesto, kuriame keturi milijonai gyventojų, vietose vyksta tango renginiai?

Vienas iš būdų – ieškoti informacijos internete. (Beje, Berlyno milongos buvo vertinamos lankytojų ir šios apklausos rezultatai yra skelbiami.) Kitas būdas – pasiklausinėti vietinių tangomanų apie jų mėgstamiausias milongas. Kadangi draugų tangomanų Berlyne tuo metu dar neturėjau, teko vadovautis “vox populis”.
Taigi segtuvą su gyvybiškai svarbia informacija į krepšį ir – pirmyn į Berlyno milongas.

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6

Jums galėtų būti įdomu taip pat: