TANGO VARIATIONS: šokančios kėdės

Autorius: | Komentarai Laukiame jūsų komentarų! »
Temos: dizainas, literatūra ir menas

Jei kada ateisite į milongą, pamatysite: vieni šoka, o kiti sėdi prie staliukų ir kaip užhipnotizuoti žiūri… į šokančiųjų kojas. Vyrai dažniausiai stebi vyrų, moterys – moterų pėdų braižomas schemas grindyse.

Visų pirma tai – labai įdomu, nes kiekvienas šokėjas turi savo mėgstamiausias žingsnių kombinacijas. Antra, taip galima šio to išmokti (ar bent kai ką nusižiūrėti ir veltui bandyti tai prisiminti namuose). Trečia – po kokių penkiolikos minučių akys išties tampa stiklinės, o nebeskiriantis žingsnių sekų žvilgsnis – kaip po Kašpirovskio seanso. Tai ženklas, kad nėra ko spoksoti, reikia stotis ir eiti šokti.

Kai pirmą kartą pamačiau glaudų tango šokančius žmones, niekaip nesupratau – ir kaip jie niekad neužkliūna, neapspardo vienas už kito, nenukrenta? Juk vyro ir moters žingsniai net nėra asimetriški, o čia dar ir improvizacija!?

Kojų, pėdų judesiai – gražiausia tango šokyje. Aišku, tiesi laikysena, apkabinimas, kūno stabilumas nuo galvos iki klubų, bet kojos…

Matyt kažką panašaus pastebėjo ir Ante Vojnovic – dizaineris, gyvenantis Japonijoje sukūrė aštuonių kėdžių kolekciją “Tango Variations: dancing chairs”.

5

Labai grakšti tanguera

2

Sušokta pauzė? Ar tik sinkopė?

1

Dar vieną tandą, madammmmmm?

3

O kėdės šoka ir šoka. Visai kaip milongoje.

Šaltinis: Yatzer.com

Jums galėtų būti įdomu taip pat: