Dešimt nepatyrusios milongueros klaidų

Autorius: | Komentarai 74 Komentarai »
Temos: psichologija

kviecia soktiKodėl viena mergina, atėjusi į milongą nespėja net atsikvėpti tarp šokių, o tuo metu kita visą vakarą sėdi ir svajoja, kada gi ją pakvies šokio? Įdomiausia tai, kad jos abi labai simpatiškos, gražiai ir tvarkingai apsirengusios, pasikvėpinusios subtiliais vakariniais kvepalais. Sėkmės strategijų yra daug, tačiau klaidos – dažniausiai tipiškos. Apibendrindamas savo stebėjimus paminėsiu 10 pagrindinių priežasčių.

1. Pasimetimas

Atėjus į milongą nepažįstamoje vietoje, kitoje šalyje arba mieste visuomet pradžioje geriau apsidairyti.

Šį etapą reikia sutrumpinti iki trijų sekundžių. Po to visiems turi pasidaryti aišku,
kas šiandien yra milongos karalienė!

2. Vieta

Kad milongoje patirtas malonumas būtų didesnis, būtina susirasti gerą vietelę. Kuo toliau nuo įėjimo ir aikštelės, kad būtų gera ir jauku.

Kad ir kaip būtų apmaudu, pakampėse jūsų niekas neieškos. Todėl jeigu spektaklyje, kuris vadinasi “Milonga”, norite atlikti pagrindinį “statistės iš žiūrovų salės” vaidmenį, renkitės kukliai, kad nekristumėte į akis, sėdėkite kamputyje ir pleškinkite iš tolo fotoaparatu Tango Balso reportažams. Bet jeigu jūsų ketinimai kitokie, teks pasistengti. Jūs turite švytėti, žavėti vyrus ne tik savo šokiu, bet ir visais įmanomais moteriškais kerais (na iš tiesų, brangiosios, ne man jus mokyti). Be to, pasirinkusi vietą arčiau šokių aikštelės padidinsite savo šansus!

3. Cigaretė

Kas gali būti stilingesnio ir seksualesnio už damą, grakščiai pakeliančią prie lūpų elegantišką ilgą cigaretę su ilgu kandikliu…

Keista, tačiau Europoje į cigaretes žiūrima labai rimtai. Jei pasidomėsite, kaip begėdiškai užkeltos tabako kainos bet kurioje palyginti turtingoje ir ekologiškai švarioje Europos šalyje, suprasite, kad išmesti pusės cigaretės dydžio nuorūką yra ne tik visiškai neleistina prabanga, bet ir, nebijokime pasakyti, nemaloni auka. Todėl nuovokus partneris rūkančios moters nekvies šokio. Tegu ji kol kas mėgaujasi procesu…

4. Draugė

Šaunu, kai visas tango pasaulio naujienas galima aptarti su geriausia tango drauge. Puiki kompanija – pusė garantuoto malonumo milongoje.

Nepamirškite, yra dar ir antroji pusė! Aš pavyzdžiui, nesant ypatingai būtinybei, niekada neišskirsiu dviejų įsitraukusių į diskusiją kūmučių. Nesvarbu, ar tai bus teologinis disputas, ar karščiausios naujienos iš šokių madų pasaulio. Pokalbio metu pasistenkite daryti pauzes. Duokite šansą kavalieriams!

5. Tyla

Ach, ir kam reikalingi tie žodžiai, kai šiame šokyje ir taip viskas pasakyta? Išspaudžiate sausą “ačiū”, pasitaisote suknelę ir išeinate kaip karalienė, bandydama nuslėpti iš susijaudinimo smarkiai besidaužančią širdį.

Kai kurios, o jeigu tiksliau, populiariausios partnerės atsisveikina taip, kad jas norisi pakviesti dar ir dar kartą. Pora komplimentų (kurie, beje, vyro ausiai tokie pat malonūs kaip ir moters), neįpareigojantis atsisveikinimas, trumpas pokalbis apie tango ar orą, – visa tai privers partnerį atkreipti į jus dėmesį. Svarbiausia šiuo atveju išvengti kito kraštutinumo, kad neatrodytumėte vulgari. Pokalbis turi būti neįpareigojantis, juk jūs abu čia atėjote gerai praleisti laiko.

6. Žvilgsnis

Jau tie argentiniečiai, šaudo akimis, vietoj to, kad kaip žmonės prieitų ir pakviestų šokio.

Istoriškai taip jau susiklostė, kad pakanka vieno žvilgsnio tam, kad pakviestum šokti tango.

7. Partneris

Na štai, pagaliau jus kažkas pakvietė. Partneris tiesą sakant, šiaip sau, tačiau juk nuo kažko pradėti reikia.

Atminkite, kad visiems aplinkiniams įspūdis apie jus kaip apie milonguerą susidarys būtent iš pirmojo šokio. Jeigu neduokdie jums pasitaikys problemų turintis kreivakojis, mėgstantis daryti akrobatiką po pirmųjų akordų, tai aplinkiniai partneriai taip ir nesupras, kad jūs ne šiaip sau išsitiesėte salės viduryje. Pirmasis partneris turi būti toks, kad milongoje jus pastebėtų visi. Ir beje, iš gerosios pusės. Žinoma, pasirinkti negali, gali pasitaikyti bet koks partneris. Tačiau sušokti pirmąjį šokį kaip karalienei yra labai svarbu.

8. Atsisakymas

Na argi galima šokti su šituo mažu kreivu vyrioku? Tegu dar paauga truputį.

Garsiai išreikštas neargumentuotas atsisakymas šokti yra pats geriausias būdas, duodantis suprasti visiems aplink esantiems partneriams, kad šiandien esate blogos nuotaikos ir geriausia išeitis – nesiartinti prie jūsų per gancho atstumą.

Penki dažniausiai pateikiami atsisakymo motyvai:

– skauda koją (belieka tikėtis, kad jis nepasisiūlys atlikti kojų masažo)
– pavargau (tuomet iš tikrųjų geriau nešokti kito šokio)
– šį tango aš pažadėjau savo geram draugui (ak, tie geri draugai)
– nepatinka muzika (t.y. ateikite rytoj)
– labai karšta (įtikinimui sustiprinti mostelkite vėduokle)
– Jeigu jau atsisakote šokti, darykite tai taktiškai.

9. Jūsų vaikinas

Kaip nuostabu, kad jūs su JUO pagaliau kažkur išėjote.

Joks save gerbiantis miloguero niekada neprieis prie staliuko, prie kurio sėdite jūs ir net nežvilgtelės jūsų pusėn, jeigu atėjote su savo draugu. Ši savotiška tradicija remiasi visų pirma pagarba jūsų palydovui. Atleiskite man, mielosios damos, tačiau tais senais laikais, kai Rio de la Platoje atsirado tango užuomazgos, moteris, atėjusi su vyru, buvo laikoma jo nuosavybe. O gvieštis svetimos nuosavybės ten buvo nepriimta (na bent jau viešoje vietoje, kitaip neatsikratysi persekiotojų). Taigi romantišką vakarienę dviems teks atidėti kitam laikui ir kitai vietai. Taip bus ramiau. Ir jums, ir jam.

10. Mokinės sindromas

Pagaliau sulaukėte tos akimirkos! Diego, Antonio, Eduardo, Raul (nereikalingus išbraukti) gaudo jūsų žvilgsnį, šypsosi jums, linksi galva į parketo pusę ir išvydęs jūsų pritarimą liudijantį linktelėjimą, prieina ir pakviečia. Tiesiog nuodėmė neišnaudoti tokios puikios progos pasimokyti tango.

Kviesdamas jus šokti jis greičiausiai visiškai neketina mokyti jūsų. O jeigu ketina, tai jis – netikras milonguero, ir jūs iš jo nieko neišmoksite. Tikri milongų liūtai į milongą ateina tik šokti. Jeigu jūs rimtai nusiteikusi mokytis, susitarkite su juo dėl privačios pamokos. Bet tik po šokio. O ne jo metu. Nors iš tikrųjų, geriausias būdas išmokti merginai šokti – tai šokti. Ypač jeigu pasisekė su partneriu.

Čia pateikti dalykai daugeliui pasirodys akivaizdūs. Ir ačiū Dievui, jeigu jums dėl jų neiškils jokių sunkumų. Aš labai tikiuosi, kad kitoje milongoje jūs šoksite visą vakarą. Tiek, kiek norėsite. Ne mažiau. O per daug tango niekada nebūna. Įrodyta praktikos.

Ir pabaigai – penki būdingi milongueros bruožai:

– lengvai atpažįstami tango bateliai
– maišelis bateliams
– nevaržanti judesių, tačiau pabrėžianti klubų liniją suknelė
– stilinga vėduoklė
– išjungtas mobilusis telefonas
– susidomėjęs žvilgsnis
– stuksenimas pėda į muzikos taktą.

Copyright © Jakov Gan
Šaltinis: http://tangoman.narod.ru/2_to_tango.htm
Nuotrauka: http://www.imagenesdetango.com.ar

Jums galėtų būti įdomu taip pat: