Ką turi žinoti moteris, atėjusi į milongą Buenos Airėse

Autorius: | Komentarai Laukiame jūsų komentarų! »
Temos: teorija

Atvykusieji pirmąjį kartą į Buenos Aires turi išmokti laikytis nerašytų taisyklių, kurios galioja šokantiems tenykštėse milongose. Per praėjusius šešerius metus, kuriuos praleidau Buenos Airėse, aš sužinojau keletą būdų, kaip moterys kviečiamos šokio.

1. Žodinis kvietimas prisiartinus prie staliuko

Dancer lampionTai turbūt pats paprasčiausias ir priimtiniausias būdas, kaip moterys kviečiamos šokio, kadangi taip greičiausiai pasiekiamas trokštamas tikslas. Moteris paprastai nesuvokia, kad vyras, prieinantis tiesiai prie jos staliuko kviečia ją tik todėl, kad:
a. ji yra turistė ir
b. ji sutiks.
Moterys turėtų žinoti, kad šie vietiniai šoka tik su turistėmis ir tik todėl, kad jie patys nėra geri šokėjai. Tokie vyrai kvies ir kvies tą pačią moterį šokti valandų valandas. Jei moterys jiems niekada neatsakys, jos nebeturės galimybės šokti su kitais. O jeigu jūs nesibodite šokti su blogais šokėjais, ką gi… Geri šokėjai jūsų jau tikrai nebekvies…

Tiesiog ignoruokite vyrą, išdygusį priešais jūsų staliuką ir jis jums daugiau nebeįkyrės. Jūs neprivalote jam nieko atsakyti. Jis supras jūsų atsakymą.

2. Cabeceo, arba linktelėjimas

Tai pats įprasčiausias būdas pakviesti moterį šokio. Vyras užmezga akių kontaktą su moterimi, sėdinčia prie kito staliuko. Jei ji sutinka šokti su juo, ji linkteli jam. Jei ne – ji neišsiduodama nusuka žvilgsnį. Niekas nesužino, kad kažkam buvo atsakyta. Tai abipusis dviejų žmonių susitarimas.

3. Kvietimas iš kito salės galo: “bailas?”

Dar vienas kvietimo būdas, naudojamas daugelio geresnių šokėjų. Pastebėjęs moterį, kurią norėtų pakviesti, vyras dažniausiai nusišypso, lūpomis tarytum tardamas “bailas?”, t.y. “ar šoksi su manim?” Jūs turite išmokti skaityti jam iš lūpų. Moteris gali atsakyti šypsena ar galvos linktelėjimu. Jei ji nenori su juo šokti, ji tiesiog nukreips savo žvilgsnį į kitą pusę.

4. Na, ir aišku – milongueros: “vamos!”

Tai patys geriausi šokėjai, todėl jie itin apdairiai renkasi moteris, su kuriomis norėtų šokti. Jie laukia, kol pradės groti jų mėgstamiausias orkestras. Jie gali ir nesušokti visos tandos. Kai jie šoka, žmonės nenuleidžia nuo jų akių: jie šoka labai mažai, bet labai gerai. Tiesiog reikia kantriai išlaukti momento, kol užgros jo mėgstamiausias orkestras. Toliau viskas įvyksta per sekundės dalį ir labai subtiliai. Jie neklausia moterų, ar jos nori šokti, kadangi ir taip aišku, kad visos moterys nori šokti tik su jais! Visas jų kvietimas – tai tik lūpos, tariančios “vamos!”, t.y. “eime!”. Jokio galvos linktelėjimo. Jeigu jau jie šoka, moteris džiaugiasi, kad buvo pasirinkta būtent ji. Tačiau kad ji būtų pakviesta, jis visų pirma turi matyti, kaip ji šoka. Milonguero nori šokti gerai. Arba nešokti iš viso.

Janis Kenyon
School of the Milongueros
Buenos Aires

Jums galėtų būti įdomu taip pat: