Radijo taškas

Autorius: | Komentarai Laukiame jūsų komentarų! »
Temos: naujienos

nipper - šuniukas prie gramofono

Mano draugystė su RADIO FILE iš Argentinos stiprėja ne dienom, bet valandom. Pasidomėjus dėl laidos archyvų, sulaukiau gražaus palaikymo ir skatinimo domėtis argentinietiško tango kultūra. Miela žinoti, kad yra žmonių, visuomet tau padėsiančių atsakyti į klausimus, į kuriuos Europoje ne visuomet galima rasti atsakymų (internetu kaip šaltiniu aš nepasitikiu). Bet kokiu atveju tai, kad galima klausytis gyvo žodžio iš Argentinos tango temomis (o svarbiausia – ir laidų kartojimo, kas negimtakalbiui yra labai aktualu) kelia mano motyvaciją ir norą vystyti šį blogą platyn ir gilyn.

Šios dienos tema – tango ir karnavalas. Taip, taip, karnavalai vyksta ne tik Brazilijoje, bet ir Argentinoje, Urugvajuje.

Ilgai svarsčiau ir trypčiojau, ar minėti tai, kad šios dienos laidoje (1 valandą nakties Lietuvos laiku) laidos vedėjai pamerks man akį, t.y. perduos linkėjimus. Kažkaip nekuklu ir selfpromoting…

O paskui pagalvojau: juk mes su savo laužyta ispanų kalba, bandantys iš nuotrupų, nuogirdų ir atvažiuojančių tango mokytojų susilipdyti tango paveikslą esame jiems ne ką mažesnė egzotika, nei jie mums. Ir greičiausiai jiems gauti laišką iš Lietuvos buvo ne mažiau reikšmingas įvykis nei man – gauti atsakymą iš jų.

Žemė vis dėlto žmonių planeta.
Visuomet smagu tai atrasti iš naujo

Nuotrauka iš: www.todotango.com

Jums galėtų būti įdomu taip pat: